Urok Darłowa

Domki letniskowe w Darłowie znajdują się obok plaży i morza. Darłówko jest nadmorską dzielnicą miasta Darłowo. Jest to idealne miejsce na urlop nad morzem dla rodzin z dziećmi. Darłowo domki to  domki  4 – osobowe z aneksami kuchennymi, pokój 3 osobowy, 4 osobowy i 6 osobowy. Wolnostojące domki rozmieszczone są na zadrzewionym i ogrodzonym terenie. Pod każdym domkiem można rozpalić grilla. Samochody można parkować blisko domku.

Drewniane domki letniskowe rozmieszczone są w sposób zapewniający każdej rodzinie spokój i intymność. Jednocześnie dla osób pragnących spędzić wczasy w gronie znajomych, można tak dobrać domki aby tworzyły trójkąt lub były położone w ustronnym zakątku. W pasie ochronnym wybrzeża, w bezpośrednim sąsiedztwie wydmy, dlatego przez całą dobę można korzystać z powietrza przesyconego jodem. Położenie i otoczenie jest wyjątkowe. Cały teren jest zalesiony, dlatego stwarza wspaniałe warunki dla odpoczynku i podratowania zdrowia. Otoczenie takie jest zbawienne dla wczasowiczów chcących odnaleźć spokój, zregenerować organizm i odzyskać młodzieńczy wigor. Mikroklimat sosnowego lasu pozwala na regenerację sił witalnych organizmu.
Plaże Darłówka Zachodniego są czyste, piaszczyste i szerokie. Każdy znajdzie wystarczającą ilość miejsca dla siebie i swojej rodziny. Ponieważ plaża i morze znajduje się bardzo blisko, można kilka razy w ciągu dnia wyjść na plażę, wrócić by coś zjeść lub rozpalić grilla i ponownie korzystać z kąpieli słonecznych, bądź też morskich. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Daje to możliwość uprawiania sportów wodnych i aktywnego wypoczynku. Wakacje lub urlop nad morzem to dobra okazja aby zadbać o zdrowie i urodę. Nic tak nie poprawia nastroju, jak długie spacery wzdłuż brzegu morza. Tworzą one atmosferę sprzyjającą poprawie samopoczucia i relaksu.
 Na plaży znajdują się boiska do siatkówki plażowej. Można również wypożyczyć skuter wodny. Jest też coś dla miłośników wywrotek w wodzie i szybkiej jazdy. Każdy wczasowicz wyjedzie zadowolony z pobytu i wyboru Darłówka i Darłowa na czas urlopu, turystycznych wojaży lub letniego wypoczynku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.