Roztocze.net w wersji drukowanej

Dla tych, którzy znają roztocze.net od ponad 14 lat to pewnie spore zaskoczenie. Na przekór tendencjom i modom przechodzi ze świata wirtualnego na papier. Zwierzyniec noclegi zaprasza.

Serwis roztocze.net zmienia się. Od roku – już jako Zamojski Dziennik Internetowy – codziennie publikuje własne informacje, zdjęcia i opinie. Jest jedynym miejskim serwisem informacyjnym. Nie interesuje nas nic, co nie dotyczy Zamościa i zamościan.

Miesięcznie na stronach roztocze.net publikowanych jest po ok. 120 tekstów: notatek prasowych, artykułów, informacji i wywiadów. Codziennie, bo wielu zamościan nie chce czekać do kolejnej środy na niusa sprzed tygodnia.

Serwis roztocze.net zmienia się, bo są i tacy mieszkańcy Zamościa, którzy z chęcią sięgną po drukowany, dystrybuowany bezpłatnie magazyn. Jaki będzie ten zbiór najciekawszych informacji z mijającego miesiąca, z wybranymi komentarzami internautów, będzie mogli przekonać się już w tym tygodniu.

roztocze.net EXTRA, 16 stron do czytania, pogłębione teksty o naszym mieście. BEZPŁATNIE. Nakład 15 tys. egz. Dystrybucja bezpośrednia do domów i firm oraz poprzez sieć sklepów Społem.


Możliwość komentowania jest wyłączona.