Mazury

Mazury są jednym z najpopularniejszych krain jest Kraina Tysiąca Jezior. Na Mazurach jest bardzo dużo jezior dużych, małych jezior czyste rzeki połączone ze sobą tworzą wodną sieć żeglowną, dla niektórych wędkarzy całym światem.  Mazury noclegi nad jeziorem  to wspaniałe krainy na letni wypoczynek wokól lasy otaczają lustra jezior.
Kanał Ostródzko-Elbląski to duża atrakcja turystyczna na terenie Mazur. Przy kanale zastosowano nowatorskie urządzenie do przeciągania statków na specjalnych pochylniach, konstrukcja kanału to mistrzostwo sztuki inżynierskiej.

Kruklanki noclegi  pomiędzy jeziorami. Mazury to wiele rozrywek dla turystów, możemy skorzystać z aquaparku, W Kruklankach jest wiele atrakcji turystycznych.
Krutynia to najładniejsza z mazurskich rzek  w sezonie letnim staje się szlakiem wodnym dla tysięcy kajaków.
Mazury noclegi nad jeziorem zaprasza do Gałkowo stadninę koni, gdzie dzieci mogą brać lekcje jazdy w siodle. Mazury zapraszają na zwiedzanie zamków,  do Świętej Lipki warto wybrać się, by posłuchać koncertów organowych. Mrągowo noclegi pozwala w ciszy i spokoju delektować się mazurskim klimatem żeglarskich wypraw. Do centrum miasta dotrzeć można spacerem. Mrągowo noclegi  otulający romantyczną atmosferą ciepła i spokoju  w którym czuć powiew świeżości i oddech lata, z tarasem na panoramę miasta oraz jezioro,  kusi swym urokiem  z okien i tarasu można podziwiać widoki o każdej porze roku.


Możliwość komentowania jest wyłączona.