Eksplozja gwiazd

Na najlepszą muzykę pod słońcem i wystrzałowe atrakcje zapraszamy wszystkich turystów i mieszkańców w najbliższy weekend. Takiego ładunku emocji nie doświadczycie Państwo nigdzie indziej.

W najbliższy piątek, 11 lipca, o Ustka noclegi znów głośno będzie w ogólnopolskich mediach. Już od godz. 6 (do godz. 11) z usteckiej promenady nadawany będzie na żywo Poranek w TVP INFO połączony z Faktami Radia RMF FM. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć, jak od kuchni wygląda realizacja ogólnopolskich programów. O godz. 13.30, tuż obok sceny, rozpocznie się uroczyste odsłonięcie grającej ławeczki Radia RMF FM, jedynej tego typu konstrukcji w Polsce. O godz. 16 na scenie rozpocznie się impreza muzyczna. W programie: m.in. konkursy i zabawy z nagrodami. O godz. 19 rozpoczną się występy gwiazd wieczoru, na scenie zagrają: Ewa Farna i Rafał Brzozowski.

Dzień później, w sobotę 12 lipca, odbędzie się Lech Fire Festiwal Ustka 2014 – najbardziej kolorowa i wybuchowa impreza w Polsce, podczas której najlepsze firmy pirotechniczne prezentują profesjonalne spektakle światła i dźwięku. Pokazy fajerwerków poprzedzą koncerty muzyczne: o godz. 16 wystąpi Parafraza, o 17.30 De Rockers, o 19 Dr Misio (znany aktor Arkadiusz Jakubik z zespołem), a o godz. 21 kultowy zespół Kobranocka. O godz. 23 odbędzie się pierwszy pokaz w wykonaniu firmy Grom Zbig, a o godz. 23.20 strzelać rozpocznie firma Surex.


Możliwość komentowania jest wyłączona.