Andrzej Gołota trenuje w Darłowie

Trzy razy dziennie trenuje w Darłowo noclegi nad Bałtykiem znany bokser Andrzej Gołota przed pożegnalną walką, jaka odbędzie się w Częstochowie 25 października 2014. Przeciwnikiem Andrew Gołoty w walce pokazowej będzie Amerykanin Daniell Nicholson bokser wagi ciężkiej.

Mimo wielu zajęć 11 października pięściarz Andrzej Gołota znalazł czas, aby spotkać się z kibicami boksu w darłowskim kinie „Bajka”. Andrzej Jan Gołota, a także Andrew Gołota jest brązowym medalistą olimpijskim z Seulu i mistrzostw Europy z Aten, oraz byłym zawodowy mistrzem Ameryki Północnej federacji IBF, a także dwukrotnym mistrzem Polski w wadze ciężkiej. Gołota ostatnią walkę stoczył 23 lutego 2013 w Gdańsku, w Ergo Arenie, gdzie przegrał w szóstej rundzie przez nokaut z Przemysławem Saletą.

W spotkaniu w Darłowie udział wzięli Arkadiusz Klimowicz burmistrz noclegi Darłowo, Marcin Najman wicemistrz Polski w boksie i w kick-boxingu – organizator walki w Częstochowie. Pobyt Andrzeja Gołoty w Darłowie był możliwy dzięki sponsorowi, jakim jest firma deweloperska Balic Korona, która buduje w Darłówku blisko morza apartamenty. Andrzej Gołota odpowiadał na pytania kibiców i udzielił setki autografów.


Możliwość komentowania jest wyłączona.